איך לחסוך זמן במציאת חלל משרדים?

25 יוני 2020

שתף מאמר:
משרדים להשכרה בתל אביב

השכרת משרד זהו שלב מאוד מרגש בקריירה של יזם, אך הוא יכול להפוך במהירות למצב מאוד מלחיץ. תלוי במצב הנדל"ן המסחרי של השוק, יהיו לכם הרבה אפשרויות או לא יהיו כלל. תמיד תוכלו להתחיל לחפש במנוע החיפוש, אך זה יכול להיות מאוד מתסכל ויידרש מכם המון זמן. 

מאיפה מתחילים?

במקום לחפש במנועי החיפוש ולבזבז שעות על ניסיון להבין באילו אתרים תוכלו למצוא שטחי משרדים להשכרה בבורסה, או לרכישה לעצמכם- תוכלו להיכנס למאגר המשרדים הגדול שלנו. אך לפני עליכם לדעת מהן הדרישות ומהם הצרכים של העסק שלכם. יש לכם מספר אפשרויות שעליכם לשקול.

שיתוף שטח משרדי עם אחרים

על מנת למצוא אפשרויות זולות ונגישות יותר למשרדים להשכרה, קיימת האפשרות של חלוקת שטח המשרד עם חברות אחרות. זוהי האפשרות המושלמת עבור חברות שצומחות במהירות ולא מצליחות לחתום על חוזה שכירות לטווח הארוך. אם זה המקרה שלכם, אתם יכולים לנסות חללי עבודה משותפים. 

מציאת מיקום אסטרטגי

מיקום אסטרטגי הוא קריטי להצלחת העסק שלך. מיקום אסטרטגי פירושו נגיש הן לעובדים והן ללקוחות, מקום שיש אליו וממנו תחבורה ציבורית בתדירות יחסית גבוהה, חנייה מסודרת לעובדים, ומקומות חנייה ללקוחות. 

איך לחסוך זמן במציאת חלל משרדים?

מציאת החלל המושלם ביותר עבור העסק שלכם, ייקח לכם המון זמן עד שתרגישו שאתם יכולים לפתוח קריירה חדשה בנדלן רק מהחיפושים. לכן, מומלץ להיעזר בחברה שתעזור לכם ותתאים עבורכם את החלל המושלם לפי הצרכים שלכם. כך אתם תמשיכו בקריירה שלכם ללא עיכובים מיותרים ובראש שקט.

השכרת משרדים במרכז

מרכז הארץ הינו ריכוז רוב רובה של התעשייה הישראלית. רוב המשרדים ממוקמים במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט.מה שהופך את תהליך מציאת המשרד המושלם מבין המבחר הגדול למבלבל ואפילו מתסכל. 

השכרת משרדים עם סינרגיה

חברת סינרגיה שיווק וייעוץ נדל"ן הינה חברת תיווך, שיווק, ניהול ויזמות נדל"ן מסחרי המתמקדת בתחום המשרדים ומספקת שירותי תיווך, ליווי וייעוץ לחברות או עצמאיים אשר מעוניינים ברכישה/השכרה/ מכירה של משרדים. מעבר לניסיון הגדול, החברה מספקת קשרי חוץ עם בעלי מקצוע מובילים שתוכלו להנות משירות יוצא דופן שיעזור לכם לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

זאת ועוד, החברה בעלת מאגר המשרדים הגדול באזור תל אביב. מחפשים משרדים להשכרה בבורסה או משרדים להשכרה ברוטשילד? היכנסו עכשיו למאגר המשרדים שלנו ותגלו עד כמה זה יכול להיות פשוט.

לסיכום

מציאת המשרד המושלם יכול להיות תהליך מפרך ומעיק או תהליך פשוט וחוויה נעימה. מחפשים משרדים להשכרה בבורסה? או משרדים להשכרה ברוטשילד? היכנסו עכשיו למאגר הגדול או חייגו למספר 054-4505341 ואנחנו נמצא לכם את המשרד המושלם התפור למידות העסק שלכם.