תביעת ביטוח סיעודי בגלל החלקה במשרד

8 ספטמבר 2020

שתף מאמר:

לא עלינו, החלקה במשרד יכולה להוביל גם למצב שבו אדם הופך לסיעודי. בכל מקרה שכזה, מעבר למורכבות הכרוכה בהליכים הרפואיים, ישנן גם עלויות כלכליות לא מבוטלות הנלוות לכך. עורך דין תביעות ביטוח סיעודי יהיה איש המקצוע אליו יהיה ניתן ומומלץ לפנות במקרים אלו.

בכל מקרה בו אדם מחליק חלילה במשרד, או בכל מקום אחר, בכל מקרה תמיד יהיה את הצורך להתחיל בהליכים המשפטיים בהקדם. גם אם ההחלקה אינה מובילה את האדם להיות סיעודי, ההליכים המשפטיים הכרוכים במקרים אלו בדרך כלל יהיו מורכבים. ברוב המקרים, גם ארוכים למדי. אם כך, האופן הטוב ביותר לפעול הוא באמצעות סיוע משפטי מוקדם ככל האפשרי. אז, באילו מקרים ניתן לתבוע את הביטוח בעקבות החלקות? הנה כל המידע שאתם צריכים לגבי החלקות במשרד, תביעות הביטוח בסיועו של עו"ד ומה שבין לבין.

מתי יהיה ניתן לתבוע בעקבות החלקה שהופכת האדם לסיעודי

ברוב המקרים, אנשים מבטחים עצמם בביטוחים רפואיים שונים כבר בגילאים צעירים. במילים אחרות, אף אחד לא מחכה להינזק רפואית או פיזית בצורה כזאת או אחרת בכדי לבטח את עצמו. בכל מקרה בו אדם מבוטח בביטוח סיעודי, הוא יהיה יכול לתבוע על מקרה של החלקה.

חשוב לזכור כמובן, כשאדם חלילה הופך לסיעודי, משפחתו הקרובה בדרך כלל תחלוק בעול שלפתע שנוצר. העול יכלול הוצאות כספיות רבות על טיפולים רפואיים, ובחלק מהמקרים יהיה צורך גם להסתייע בשירותי סיעוד.

ומה לגבי מקרים בהם האדם שהחליק היה מבוטח בביטוח סיעודי

במקרים אלו, אם האדם שהחליק מבוטח, יהיה ניתן לתבוע את הזכויות ולקבל את השיפוי הנדרש באמצעות עו"ד ביטוח סיעודי . נכון, שיפוי כספי לא יהיה מה שיפצה את המשפחה ולא את האדם עצמו שהפך לסיעודי, אבל אין ספק שיהיה צורך לקבל סיוע כלכלי במקרים מצערים שכאלו.

אם חלילה קרובכם החליק והפך לסיעודי, אנו ממליצים לקבל את הסיוע המשפטי הנדרש לכם כמה שיותר מהר. במקביל, שבו עם עורך דין ביטוח סיעודי לפגישת ייעוץ. אם יש צורך, יהיה כדאי להיפגש אפילו ליותר מפגישת ייעוץ אחת ועם יותר מעו"ד אחד. בהצלחה!